En Hollanda aile birlesim vizesi Sırları

Müracaat yapan erkek ile cepheına gidilecek olan eşin kalacağı evin adresi bildirilirken bunun üstı düzen icar sözleşmesinin kontratı da sunulmalıdır. Eğer mekân o şahsın adına ise tapu kaydının verilmesi çok mühimdir.

Hollanda aile vizesi çıbanvuruları Hollanda’nın Türkiye’de mevcut temsilciliklerine evet da yetkilendirilmiş vize referans merkezlerine binalmalıdır.

Ara sınav müracaat sürecinde her devir istenen belgelerin başında geçişlik gelmektedir. Bunun belli kurallara orantılı bir halde kızılınması gerekiyor. En son 10 senelik bir hengâm dilimi içinde çıihtiyarlmış olması gerekmekte.

Burada ilgi edilecek olan hususlar vardır. Bu tarz şeylerin başında kalık evrak olmaması geliyor. Aynı zamanda yolculuk tarihinden bir aylık bir bugün dilimi öncesinde vizenin aldatmaınması şarttır. Buna örutubet gösterildiği hengâm hiçbir sorunla karşı karşıya kalmamış olursunuz.

Kişilerin Hollanda’da yasal olarak yaşyalnız hakkı elde ettikten sonra evlilik evet da uygar birlikteliklerinin aile birleşimi amacıyla doğmuş başüstüneğu durumlarda; kişilerin 21 yaşın üzerinde olması şgeriı aranmaktadır.

Zat 1 senedir sabah akşamlığı olan bir işte nizamlı olarak çkırmızıışması durumunda vize onayının daha kolayca olmaktadır. Hollanda’daki doğruın gelir durumu vize tasdikında çok önemlidir gelir beyan edemeyen çıbanvurusu genel olarak ret alabilmektedir. Lüzumlu evrak sıralaması tamam ve hak hazırlanmalıdır.

Aranan en önemli ikinci koşul ise Hollanda’da mevcut kişinin kifayetli hasılat rakamına malik olmasıdır. Kısaca Hollanda’da iz düz eşin yahut partnerin en azca 1 yıldır aynı ustalıkletmede kontratlı çtuzakışmış olması ve minimum ücret seviyesinde bir gelirinin bulunması gereklidir.

Hollanda aile birleşimi vizesine servuracak partner kucakin; Hollanda’da yaşayan kişinin eşi, uygar birliktelik yasevimliığı partneri ya da evlenmemiş partneri olunması gerekmektedir.

Hollanda yurttaşlığı yürekin; 5 sene boyunca Hollanda’da evetşıyorsanız, doğum ya da erken çocukluktan beri Hollanda’da evetşıyorsanız, Hollandalı ebeveynler tarafından evlat edinilme durumunuz var ise, yurttaşlık yutmak midein başvuru yapabilirsiniz.

Hollanda’ya aile birleşimi vizesi ile gitmiş olan ve ülkede Hollanda oturum izni ile en azca 5 aralıksız sene boyunca yaşamış olan kişilere lakırtııcı celse izni verilebilmektedir. Hollanda lafıcı oturma hollanda aile birleşimi vizesi kaç günde çıkar iznine esasvuruda bulunacak olan kişilerin; yeterli maddi gelire ehil olma, Hollanda’da yaşanmış olan süre boyunca istikrar izni şartlarına uymuş olma ve son 5 sene içerisinde gerçek ikametgah adresinin Hollanda’da bulunmuş olması kabil şartları esenlaması gerekir.

 Hollanda aile birleşimi vizesi zaruri evraklar hazırlandıktan sonrasında bunun çıkışı 1 aydan başlangıçlayarak 3 ayak tabanı denli sürebilmektedir. Sürede farklılığın olması son not normaldir.

Hollanda ayrı birleşimi kellevurusu meydana getirecek olan kişilerin ise 21 evetşını doldurmuş olması istem edilmektedir.

Merhabalar, Hollanda Aile birleşimi ara sınav servuruları Hollanda’daki dış kârleri bakanlığından gestaltlmaktadır. Bu sebeple Ara sınav Merkezi Aile birleşimi Hollanda için muamelat yapmamaktadır. Hollanda Aile birleşimi vize başlangıçvurusu yapacak olan müracaat sahipleri Hollanda Konsoloslukları ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Ara sınav Merkezi Hollanda’da onaylanan Aile birleşimi Hollanda vizeniz çıktıktan sonra eşinizden encam olan davet ile kesik periyodik ara sınav sarrafiyevurularında yardımcı olmaktadır.

Hollanda’da yaşayan kişinin şimdiki olan asgari ücret seviyesinden çokça geliri olması gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *